Villa Elli se nalazi na Sitoniji, na Halkidikiju, na udaljenosti od 1800 metara od mesta Nikiti. Kompleks je nedavno renoviran i smešten je na samo 400 metara od plaže u prelepom vrtu površine 5 ari sa sopstvenim parkingom.
Porodično okruženje… Opširnije
www.villaelli.gr | |||
+30 23750 22 642 | |||
Nikiti 63088 Halkidiki, Greece | |||
Pošalji upit za dostupnost |
www.villaelli.gr | +30 23750 22 642 | ||
Pošalji upit za dostupnost | |||
Nikiti 63088 Halkidiki, Greece |
Villa Elli se nalazi na Sitoniji, na Halkidikiju, na udaljenosti od 1800 metara od mesta Nikiti. Kompleks je nedavno renoviran i smešten je na samo 400 metara od plaže u prelepom vrtu površine 5 ari sa sopstvenim parkingom.
Porodično okruženje kompleksa je idealno za opuštanje i nezaboravan odmor.
Ispred kompleksa Vila Elli postoji veliki travnjak, drveće, cveće i obezbeđeno igralište za decu, koja takođe mogu da se igraju i u specijalno dizajniranoj igraonici.
Smeštaj
Kompleks u svom sklopu ima dva četvorokrevetna apartmana, dva trokrevetna apartmana i četiri dvokrevetna apartmana.
Sadržaji i usluge
• Sateltska LCD TV
• Klima uređaj
• Potpuno opremljena kuhinja (rerna, frižider)
• Kupatilo, fen za kosu
• Krevetac za bebu (na zahtev)
• Velike terase sa prelepim pogledom
• Wi-Fi internet
• Pegla / daska za peglanje
• Roštilj
• Mreža za komarce
• Parking
• Transfer od i do aerodroma (na zahtev)
Mesto Nikiti smešteno je iza zaliva Metamorfosi i jedno je od najstarijih mesta na Halkidikiju sa istorijom koja datira od pre 700 godina. Nikiti je izgrađen od tradicionalnih kamenih kuća i smešten među borovim drvećem sa nekoliko crkvi koje vredi posetiti, i narodnim muzejem. Pijaca radi svakog petka ujutru i tu se prodaju lokalni proizvodi, uključujući poznati Nikiti med.
Crkva Svetog Nikole datira iz 1867, a postoje i ruševine crkvice iz XVI veka koja ima freske iz tog perioda. Nekoliko praistorijskih naselja su iskopana na okolnim brdima.
Plaža Nikiti je duga i uska, pesak je mekan i ravan sa blagim padom u vodu. Borovi oivičavaju pozadinu plaže dajući prirodan hlad, a ležaljki i suncobrana ima na jugu gde je pesak dublji. Postoji nekoliko restorana, barova i kafića oko mesta sa radnjama koje prodaju rukotvorine i suvenire. Južno od Nikitija su male peskovite plaže Kalogria beach, Elia beach i Lagomandra beach.
Pročitaj iskustva |